Hledáš nové mega tržiště? Podívejte se nejprve na odvětví obnovitelných zdrojů energie!

0
1117

Hledáš nové mega tržiště? Podívejte se nejprve na odvětví obnovitelných zdrojů energie!Objevuje se multi-bilionové tržiště a blíží se warpovou rychlostí.  Je výsledkem velkých změn, stárnoucí infrastruktury a zvýšené poptávky v americkém energetickém sektoru.

Nové technologie a zvýšená poptávka po obnovitelných zdrojích energie jsou jen dvěma hybateli, kteří nyní otřásají samotným základem energetického sektoru. Dalším velkým řidičem je věk amerických energetických sítí a jejich zranitelnost vůči kybernetickým útokům.

Změna je sice pozitivní, ale bez problémů nepřichází.

Nárůst výroby energie, zejména v segmentech obnovitelných zdrojů energie, výrazně napětí na národní energetické sítě. Jeden odhad toho, co bude vynaloženo na obnovu, rozšíření a opravu soustavy rozvodných sítí země v příštím desetiletí, dosahuje výše 5 bilionů dolarů. Většina rozvodných sítí nebyla postavena s kapacitou pro přizpůsobení větrné a solární generace. And storage options are minimal currently. Technologický pokrok s potenciálem snížit náklady a odvrátit kybernetická nebezpečí jsou považovány za kritické.

Místní a státní vlády reagují různými způsoby, jak zlepšit své sítě, vytvořit větší skladovací kapacitu a zvýšit svou závislost na čistých obnovitelných zdrojů energie. Úředníci téměř na všech úrovních vlády vytvářejí mandáty pro obnovitelnou energii.  Mnozí se angažují v partnerství veřejného a soukromého sektoru kvůli potřebě investic soukromého sektoru do kapitálu.

Traverse City se nedávno stal prvním městem v Michiganu, aby se zavázala na 100 procent obnovitelných zdrojů energie Společenství-celé, a to nejen v obecních zařízení. Městští komisaři diskutují o krocích, které jim pomohou dosáhnout tohoto cíle do roku 2020. Uvažuje se o potenciálním partnerství s Michiganskou veřejnou energetickou agenturou na rozsáhlém solárním projektu v Shiawassee County.

V důsledku Hurikánu Marie,V důsledku Hurikánu Marie,

který vyústil v největší výpadek v historii Ameriky, USA, Portoriko v dubnu schválila legislativu, která bude mít ostrov poháněn 100% obnovitelné energie do roku 2050. Portoriko se připojilo více než 100 místních a státních vlád, které nyní nastavit 100 procent čistých energetických cílů. Smluvní příležitosti v každém z těchto vládních subjektů bude hojná, stejně jako příležitosti pro partnerství veřejného a soukromého sektoru.

V New Yorku vznikla koalice, která zahrnuje University of Buffalo, SUNY Buffalo State, SUNY Erie, město Buffalo a Erie County. Tyto subjekty spolupracují na splnění cílů udržitelnosti vytvořením nejméně poloviny elektřiny, kterou používají. Partneři tvrdí, že realizované úspory kompenzují všechny počáteční kapitálové investice.

Obnovitelné projekty jsou stále častější v New Yorku. V březnu byl vyhlášen nový solární projekt. Zakázka byla udělena na solární střešní instalaci na Javits centru Jacoba, největší střešní solární instalace v New Yorku. Město New York byl jedničkou ve využívání obnovitelných zdrojů energie a má mandátů založena, aby nakonec získat 100% své energie z obnovitelných zdrojů.

Další příklady nadcházejících energetických projektů, které si zaslouží monitorování, zahrnují:Další příklady nadcházejících energetických projektů, které si zaslouží monitorování, zahrnují:

Stát New York a New York State Energy Research and Development Authority otevřeli třetí výroční výzvu pro velké projekty obnovitelných zdrojů energie, které budou přidat do výroby elektřiny. Two previous solicitations included 46 onshore wind and solar projects. Náklady na smlouvy činily přibližně 2,9 miliardy dolarů. Toto partnerství vyústilo v přímé investice ve výši 7 miliard dolarů do odvětví čisté energie a schopnost napájet ekvivalent jednoho milionu domů.

Na BENCO Elektrická Družstva v Minnesotě bude používat 25 milionů dolarů AMERICKÉHO Ministerstva Zemědělství, Rozvoj Venkova, úvěr na vybudování nebo zlepšení více než 150 kilometrů elektrického vedení a investovat $2,7 milionů v smart grid technologií. Cílem je zvýšit účinnost elektrického systému a zabezpečení rozvodné sítě.

Elektrická vozidla budou nakonec potřebovat tisíce dalších zdrojů energie. V Novém Mexiku guvernér schválil miliony dolarů na nákup elektrických vozidel pro státní pracovníky. Navíc, 1,5 milionu dolarů bude použito na stavbu solárně poháněných vozidel nabíjecí stanice na parkovištích. Mnohé vysokoškolské kampusy také přeměňují flotily na elektrická vozidla a to si také vyžádá dobíjecí stanice. Floridská státní univerzita přechází na plně elektrickou flotilu autobusů a úředníci říkají, že výměna povede k úsporám více než 10 milionů dolarů.

Úředníci veřejných škol také hledají způsoby, jak zvýšit energetickou účinnost. Hledají energetické audity, vylepšení osvětlení, vylepšení HVAC a výměny oken. V Wood County veřejných škol v Západní Virginii, úředníci zvažují projekt úspor energie, který by mohl ušetřit školní okrsek 16,5 milionu dolarů v příštích 15 letech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno